Blog

Pasta Üzerine Yazılabilecek Kısa Aşk Sözleri

Pastalar hemen her özel günün en önemli öğesidir. Bir pasta olmadan doğum günü partileri, düğünler, nişan törenleri her zaman eksik kalmaktadır. Bu nedenle de bu özel günlerde pasta seçimine gereken önemin verilmesi gerekiyor. Özel günler için yalnızca pasta seçmek değil aynı zamanda pastanın üzerinde yazacak sözlerin de büyük bir önemi olduğu bilinmelidir. Doğum günü pastalarında ya da herhangi bir kutlama töreni pastasında yapılan seçimlerde romantik bir yazı pastanın anlamını da önemini de arttıracak bir konu olacaktır. Pasta seçimi konusunda doğru karar vermenin en önemli adımı her zaman doğru pasta sözleri yazabilmek olacaktır.

 

Pastaların Üzerine Neler Yazılabilir?

Pasta üzeri sözleri için alanınızın kısıtlı olduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu nedenle de söz seçerken kısa ama çok anlamlı olmasına özen göstermelisiniz. Klasik olsa bile seni seviyorum yazdırmak hiçbir zaman demode görülmez. Çünkü kişilerin duygularını en iyi yansıtabildikleri söz olarak seni seviyorum son derece uygundur. Bunun yanında eğer eşinize bir pasta alacaksanız onun sizin için ne kadar önemli olduğunu vurgulayan iki kelimelik bir söz de yazdırabilirsiniz. İyi ki varsın, canım eşim, mutluluğum sensin gibi sözler kısa ama son derece etkili sözlerdir. Pastalarda alan genişse yani dikdörtgen ya da kare pasta seçimi yapıyorsanız işiniz biraz daha kolay olacaktır. O zaman biraz daha fazla kelime sayısı kullanabilme şansınız doğacaktır.

 

Pastaya Söz Yazma ya da Yazdırma

Sevgiliye, eşe pasta alırken en önemli aşaması mutlaka üzerine romantik söz yazıldığı kısımdır. Bazen insanlar duygularının seline kapılarak her şeyi pasta üzerine yazdırmak isteyebilirler. Böyle bir durum olası değildir. Ancak iki kelimelik bir aşk mesajı pasta üzerine yeterli olmuyorsa ya da çok katlı bir pasta alıp söz yazılabilecek bir yer kalmıyorsa pastanın üzerine çubuklu bir not yazarak pastanın üzerine iliştirilebilir. O zaman bu nota cümle bazında aşk mesajları yazmanız da daha kolay olacaktır. Bu not kağıdını kalpli olarak seçebilir ve en özel duygularınızı kağıt üzerinde dile getirebilirsiniz.